Domů ::
 


Kontakt & Kniha návštěv & Odkazy :: Galerie :: Nejnovější :: Komentáře :: Nejprohlíženější :: Nejlépe hodnocené :: Oblíbené :: Hledej


Kontakt k webmailu: : Jiří Pánek, +420.770.711.116 

e-Mail: ivana@photo-pankova.cz

Přístup k webmailu @ekun.cz:
 
  • Vážení přátelé. Zde si můžete zřídit zdarma svůj nový e-mail účet s doménou @ekun.cz. Doména @ekun.cz a služba, je věnovaná chovatelům koní. Službu webmailu poskytuje společnost Český bezdrát s.r.o..


  • :

    Veškeré texty a fotografie použité na stránkách serveru www.photo-pankova.cz jsou chráněné autorským zákonem a bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru www.photo-pankova.cz je zakázáno jejich částečné či celkové: přebírání, přetiskování, citace, překlady, úpravy, změny, šíření v libovolné podobě (ať již písemné, elektronické či jiné včetně začleňování do jiných stránek), distribuce či jakékoliv jiné využití (zejména ke komerčním nebo jinak přímo či nepřímo výdělečným účelům). Ukládání či tisk jakýchkoliv textů či fotografií ze stránek serveru www.photo-pankova.cz je možné výhradně pro osobní potřebu návštěvníků serveru, a to jen v omezené míře (tj. není zejména dovoleno jakékoliv hromadné stahování a ukládání obsahu tohoto serveru). Nyní používám Nikon D80 a D700 + objektiv: AF-S VR-NIKKOR 70-200/f 2.8G.
    Copyright © Ivana Pánková 2007-2009 - www.photo-pankova.cz    NAVRCHOLU.cz